Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO EA563614.1 |
| EAN | 0081227932459 |
| Release Date | November 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 363 × 96 mm · 8 kg |
| Weight | 8 kg |
| Discs / Records | 15 |
₺24,753
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Legacy |
|---|---|
| Sanatci | Eagles |
| Cikis tarihi | 2018-11-12 |
| EAN/UPC | 0081227932459 |
| Label | Elektra |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 15 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RHINO EA563614.1 |
| EAN | 0081227932459 |
| Release Date | November 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 330 × 363 × 96 mm · 8 kg |
| Weight | 8 kg |
| Discs / Records | 15 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.