Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP982 |
| EAN | 5036436100125 |
| Release Date | May 28, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,925
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Red Hot Dub |
|---|---|
| Sanatci | Bailey, Elroy |
| Cikis tarihi | 2021-05-28 |
| EAN/UPC | 5036436100125 |
| Label | Burning Sounds |
| Format | LP |
| Tur | World / Reggae |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BURNING SOUNDS BSRLP982 |
| EAN | 5036436100125 |
| Release Date | May 28, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.