Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA IMT1093584.1 |
| EAN | 0888430977518 |
| Release Date | September 30, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,330
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Endless Optimism |
|---|---|
| Sanatci | Elsa & Emilie |
| Cikis tarihi | 2014-09-08 |
| EAN/UPC | 0888430977518 |
| Label | Columbia |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COLUMBIA IMT1093584.1 |
| EAN | 0888430977518 |
| Release Date | September 30, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 319 g |
| Weight | 319 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.