Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Med School LP-MEDIC-59 |
| EAN | 5060208846881 |
| Release Date | June 3, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 22 mm · 4.20 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 4.20 kg |
| Discs / Records | 12 |
₺1,545
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Room 414/Coloree Rouge Et Noir |
|---|---|
| Sanatci | Erised |
| Cikis tarihi | 2016-03-06 |
| EAN/UPC | 5060208846881 |
| Label | Med School |
| Format | LP |
| Tur | Dance |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Med School LP-MEDIC-59 |
| EAN | 5060208846881 |
| Release Date | June 3, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 22 mm · 4.20 kg (Weight (estimated)) |
| Weight | 4.20 kg |
| Discs / Records | 12 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.