Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Tuohi Records TCH016LP |
| EAN | 6417138687432 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,560
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Waiting For the Daylight |
|---|---|
| Sanatci | Lyytinen, Erja -& Davide Floreno- |
| Cikis tarihi | 2022-10-14 |
| EAN/UPC | 6417138687432 |
| Label | Tuohi |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Tuohi Records TCH016LP |
| EAN | 6417138687432 |
| Release Date | October 7, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.