Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Numero Group NUM217LP-C2 |
| EAN | 0825764121736 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,245
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Paper Airplanes, Paper Hearts |
|---|---|
| Sanatci | Everyone Asked About You |
| Cikis tarihi | 2023-09-08 |
| EAN/UPC | 0825764121736 |
| Label | Numero |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Numero Group NUM217LP-C2 |
| EAN | 0825764121736 |
| Release Date | October 13, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.