Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Epitaph EPIT27747-1 |
| EAN | 8714092774719 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,484
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Radical |
|---|---|
| Sanatci | Every Time I Die |
| Cikis tarihi | 2021-10-22 |
| EAN/UPC | 8714092774719 |
| Label | Epitaph |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Epitaph EPIT27747-1 |
| EAN | 8714092774719 |
| Release Date | October 22, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.