Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TEMPORARY RESIDENCE LTD TRRLP222 |
| EAN | 0656605322216 |
| Release Date | August 8, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 4 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,849
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Prince Avalanche (OST) |
|---|---|
| Sanatci | Explosions In the Sky |
| Cikis tarihi | 2013-08-08 |
| EAN/UPC | 0656605322216 |
| Label | Temporary Residence Ltd |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TEMPORARY RESIDENCE LTD TRRLP222 |
| EAN | 0656605322216 |
| Release Date | August 8, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 4 mm · 396 g |
| Weight | 396 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.