Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA537V |
| EAN | 5414939935275 |
| Release Date | March 31, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 320 × 10 mm · 706 g |
| Weight | 706 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,497
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Wilderness |
|---|---|
| Sanatci | Explosions In the Sky |
| Cikis tarihi | 2016-03-31 |
| EAN/UPC | 5414939935275 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA537V |
| EAN | 5414939935275 |
| Release Date | March 31, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 320 × 10 mm · 706 g |
| Weight | 706 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.