Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUCLEAR BLAST 727361471958 |
| EAN | 0727361471958 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,013
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sonic Prayer (Remastered) |
|---|---|
| Sanatci | Earthless |
| Cikis tarihi | 2025-06-20 |
| EAN/UPC | 0727361471958 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUCLEAR BLAST 727361471958 |
| EAN | 0727361471958 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 315 × 8 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.