Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUCLEAR BLAST 727361444716 |
| EAN | 0727361444716 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,740
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Night Parade of One Hundred Demons |
|---|---|
| Sanatci | Earthless |
| Cikis tarihi | 2022-01-28 |
| EAN/UPC | 0727361444716 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUCLEAR BLAST 727361444716 |
| EAN | 0727361444716 |
| Release Date | January 28, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.