Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | OMNIVORE RECORDINGS OMRE10146.1 |
| EAN | 0816651014699 |
| Release Date | April 15, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,981
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Memory Box |
|---|---|
| Sanatci | East of Venus |
| Cikis tarihi | 2016-04-15 |
| EAN/UPC | 0816651014699 |
| Label | Omnivore Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | OMNIVORE RECORDINGS OMRE10146.1 |
| EAN | 0816651014699 |
| Release Date | April 15, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 6 mm · 265 g |
| Weight | 265 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.