Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262031999 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 321 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺930
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eastern Rebellion 2 |
|---|---|
| Sanatci | Eastern Rebellion |
| Cikis tarihi | 2023-11-24 |
| EAN/UPC | 8719262031999 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Music On Vinyl |
| EAN | 8719262031999 |
| Release Date | November 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 321 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.