Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP |
| EAN | 5054197984921 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,757
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | +-= (Tour Collection) |
|---|---|
| Sanatci | Sheeran, Ed |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 5054197984921 |
| Label | East West Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Singer-Songwriter |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC GROUP |
| EAN | 5054197984921 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 10 × 315 × 315 mm · 500 g |
| Weight | 500 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.