Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC ATL995064.1 |
| EAN | 5054197995064 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,909
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Multiply (X) |
|---|---|
| Sanatci | Sheeran, Ed |
| Cikis tarihi | 2024-06-21 |
| EAN/UPC | 5054197995064 |
| Label | East West Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC ATL995064.1 |
| EAN | 5054197995064 |
| Release Date | June 21, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.