Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAH WAH 45S WAWS24.1 |
| EAN | 5050580809444 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Take To the Streets |
|---|---|
| Sanatci | Eparapo |
| Cikis tarihi | 2023-08-11 |
| EAN/UPC | 5050580809444 |
| Label | Wah Wah 45s |
| Format | LP |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAH WAH 45S WAWS24.1 |
| EAN | 5050580809444 |
| Release Date | August 11, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.