Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EATING STANDING RECORDINGS |
| EAN | 4560312317204 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺3,562
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | S-T |
|---|---|
| Sanatci | Randisi, Enzo |
| Cikis tarihi | 2025-02-14 |
| EAN/UPC | 4560312317204 |
| Label | Eating Standing Recordings |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EATING STANDING RECORDINGS |
| EAN | 4560312317204 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.