Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NUBI1454913.1 |
| EAN | 0727361454913 |
| Release Date | November 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 264 × 265 × 4 mm · 173 g |
| Weight | 173 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,849
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Beyond the Matrix - the Battle |
|---|---|
| Sanatci | Epica |
| Cikis tarihi | 2018-10-25 |
| EAN/UPC | 0727361454913 |
| Label | Nuclear Blast Records |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NUBI1454913.1 |
| EAN | 0727361454913 |
| Release Date | November 2, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 264 × 265 × 4 mm · 173 g |
| Weight | 173 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.