Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA6397 |
| EAN | 4065629639716 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 10 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,681
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Consign To Oblivion (Expanded |
|---|---|
| Sanatci | Epica |
| Cikis tarihi | 2023-01-20 |
| EAN/UPC | 4065629639716 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA6397 |
| EAN | 4065629639716 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 10 mm · 432 g |
| Weight | 432 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.