Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLIX STREET IMT5073150.1 |
| EAN | 0739341021084 |
| Release Date | April 15, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 11 mm · 963 g |
| Weight | 963 g |
| Discs / Records | 4 |
₺4,483
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nightbird (4lp 180g) |
|---|---|
| Sanatci | Eva Cassidy |
| Cikis tarihi | 2016-04-08 |
| EAN/UPC | 0739341021084 |
| Label | Blix Street |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 4 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLIX STREET IMT5073150.1 |
| EAN | 0739341021084 |
| Release Date | April 15, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 11 mm · 963 g |
| Weight | 963 g |
| Discs / Records | 4 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.