Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSTELLATION CST0401 |
| EAN | 0666561004019 |
| Release Date | April 20, 2006 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 325 × 4 mm · 215 g |
| Weight | 215 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Feu Therese |
|---|---|
| Sanatci | Feu Therese |
| Cikis tarihi | 2006-04-20 |
| EAN/UPC | 0666561004019 |
| Label | Constellation |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CONSTELLATION CST0401 |
| EAN | 0666561004019 |
| Release Date | April 20, 2006 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 325 × 4 mm · 215 g |
| Weight | 215 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.