Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NAPALM RECORDS NPR1253VINYL |
| EAN | 0810135717458 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,688
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Warriors |
|---|---|
| Sanatci | Feuerschwanz |
| Cikis tarihi | 2024-05-10 |
| EAN/UPC | 0810135717458 |
| Label | Napalm Records |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NAPALM RECORDS NPR1253VINYL |
| EAN | 0810135717458 |
| Release Date | May 10, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.