Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5601IEC |
| EAN | 0090771560117 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,856
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Western Union |
|---|---|
| Sanatci | Five Americans |
| Cikis tarihi | 2022-04-23 |
| EAN/UPC | 0090771560117 |
| Label | Sundazed Music Inc. |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Sixties |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SUNDAZED MUSIC. INC. LPSUND5601IEC |
| EAN | 0090771560117 |
| Release Date | April 23, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 6 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.