Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BEATROCKET LPBEAT143 |
| EAN | 0090771014313 |
| Release Date | April 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,856
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Early Americans |
|---|---|
| Sanatci | Five Americans |
| Cikis tarihi | 1990-06-30 |
| EAN/UPC | 0090771014313 |
| Label | Beat Rocket |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Sixties |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BEATROCKET LPBEAT143 |
| EAN | 0090771014313 |
| Release Date | April 1, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 4 mm · 220 g |
| Weight | 220 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.