Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Better Noise Music BNM1231 |
| EAN | 0846070012310 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,197
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Afterlife |
|---|---|
| Sanatci | Five Finger Death Punch |
| Cikis tarihi | 2022-08-19 |
| EAN/UPC | 0846070012310 |
| Label | Better Noise Music |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Better Noise Music BNM1231 |
| EAN | 0846070012310 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 585 g |
| Weight | 585 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.