Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Better Noise Music |
| EAN | 0846070012419 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Afterlife |
|---|---|
| Sanatci | Five Finger Death Punch |
| Cikis tarihi | 2022-08-19 |
| EAN/UPC | 0846070012419 |
| Label | Better Noise Music |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Better Noise Music |
| EAN | 0846070012419 |
| Release Date | August 19, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.