Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Better Noise BNM7091 |
| EAN | 0849320070917 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 7 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,810
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | American Capitalist |
|---|---|
| Sanatci | Five Finger Death Punch |
| Cikis tarihi | 2022-06-24 |
| EAN/UPC | 0849320070917 |
| Label | Better Noise Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Better Noise BNM7091 |
| EAN | 0849320070917 |
| Release Date | June 17, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 7 mm · 328 g |
| Weight | 328 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.