Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BETTER NOISE MUSIC BNM9091 |
| EAN | 0849320090915 |
| Release Date | November 20, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,214
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Decade of Destruction, Vol. 2 |
|---|---|
| Sanatci | Five Finger Death Punch |
| Cikis tarihi | 2020-11-20 |
| EAN/UPC | 0849320090915 |
| Label | Better Noise Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BETTER NOISE MUSIC BNM9091 |
| EAN | 0849320090915 |
| Release Date | November 20, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.