Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOL924HG |
| EAN | 0889397219246 |
| Release Date | September 8, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 8 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,691
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Francoise Hardy |
|---|---|
| Sanatci | Hardy, Francoise |
| Cikis tarihi | 2021-05-27 |
| EAN/UPC | 0889397219246 |
| Label | Dol |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Chanson |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOL924HG |
| EAN | 0889397219246 |
| Release Date | September 8, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 8 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.