Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BORN BAD BB090LP |
| EAN | 3521381540079 |
| Release Date | February 2, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,971
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Marginal Spots |
|---|---|
| Sanatci | Virot, Francois |
| Cikis tarihi | 2017-02-02 |
| EAN/UPC | 3521381540079 |
| Label | Born Bad |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BORN BAD BB090LP |
| EAN | 3521381540079 |
| Release Date | February 2, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.