Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS 5014797908086 |
| EAN | 5014797908086 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,833
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | One More Road For the Hit |
|---|---|
| Sanatci | Black, Frank -& the Catholics- |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 5014797908086 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS 5014797908086 |
| EAN | 5014797908086 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.