Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD 4AD0761LP |
| EAN | 0191400076105 |
| Release Date | January 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,002
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Teenager of the Year |
|---|---|
| Sanatci | Black, Frank |
| Cikis tarihi | 2025-01-17 |
| EAN/UPC | 0191400076105 |
| Label | 4ad |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 4AD 4AD0761LP |
| EAN | 0191400076105 |
| Release Date | January 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 10 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.