Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMBER ONE ESSENTIALS 291012 |
| EAN | 8436563185656 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,885
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | In the Wee Small Hours |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2024-08-02 |
| EAN/UPC | 8436563185656 |
| Label | Number One Essentials |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMBER ONE ESSENTIALS 291012 |
| EAN | 8436563185656 |
| Release Date | August 2, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.