Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772121 |
| EAN | 8436559460385 |
| Release Date | April 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,572
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | This is Sinatra |
|---|---|
| Sanatci | Frank Sinatra |
| Cikis tarihi | 2016-04-22 |
| EAN/UPC | 8436559460385 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 772121 |
| EAN | 8436559460385 |
| Release Date | April 22, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.