Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950652 |
| EAN | 8436559465298 |
| Release Date | December 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 257 g |
| Weight | 257 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,855
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Only the Lonely |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2018-12-20 |
| EAN/UPC | 8436559465298 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950652 |
| EAN | 8436559465298 |
| Release Date | December 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 257 g |
| Weight | 257 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.