Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950664 |
| EAN | 8436559465601 |
| Release Date | January 17, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 272 g |
| Weight | 272 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,887
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs For Swingin' Lovers! |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2019-01-17 |
| EAN/UPC | 8436559465601 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950664 |
| EAN | 8436559465601 |
| Release Date | January 17, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 272 g |
| Weight | 272 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.