Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350243 |
| EAN | 8436563184116 |
| Release Date | May 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,887
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Come Fly With Me |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2022-06-17 |
| EAN/UPC | 8436563184116 |
| Label | 20th Century Masterworks |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350243 |
| EAN | 8436563184116 |
| Release Date | May 27, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 5 mm · 292 g |
| Weight | 292 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.