Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM WGAM3818164.1 |
| EAN | 3596973818164 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,994
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Vinylart - Frank Sinatra |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2020-11-06 |
| EAN/UPC | 3596973818164 |
| Label | Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAGRAM WGAM3818164.1 |
| EAN | 3596973818164 |
| Release Date | November 6, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.