Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771778 |
| EAN | 8436542010825 |
| Release Date | December 24, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,548
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Come Fly With Me |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2012-11-15 |
| EAN/UPC | 8436542010825 |
| Label | Waxtime |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME 771778 |
| EAN | 8436542010825 |
| Release Date | December 24, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 317 × 9 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.