Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350230 |
| EAN | 8436563183508 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,887
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sinatra - Basie |
|---|---|
| Sanatci | Frank Sinatra, Count Basie |
| Cikis tarihi | 2021-07-02 |
| EAN/UPC | 8436563183508 |
| Label | 20th Century Masterworks |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350230 |
| EAN | 8436563183508 |
| Release Date | July 2, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 312 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.