Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 3729605 |
| EAN | 0602537296057 |
| Release Date | April 23, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,583
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tape Deck Heart |
|---|---|
| Sanatci | Turner, Frank |
| Cikis tarihi | 2013-04-22 |
| EAN/UPC | 0602537296057 |
| Label | Polydor |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | POLYDOR 3729605 |
| EAN | 0602537296057 |
| Release Date | April 23, 2013 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.