Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MASCOT MAOT76731.1 |
| EAN | 0810020508420 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 5 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,747
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Deconstructed |
|---|---|
| Sanatci | Ten Years |
| Cikis tarihi | 2022-11-25 |
| EAN/UPC | 0810020508420 |
| Label | Mascot |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MASCOT MAOT76731.1 |
| EAN | 0810020508420 |
| Release Date | November 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 5 mm · 463 g |
| Weight | 463 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.