Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC BAD721421.1 |
| EAN | 0603497833658 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,557
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Room 112 |
|---|---|
| Sanatci | One One Two (112) |
| Cikis tarihi | 2023-08-25 |
| EAN/UPC | 0603497833658 |
| Label | Atlantic |
| Format | LP |
| Tur | Dance / R&B/Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC BAD721421.1 |
| EAN | 0603497833658 |
| Release Date | August 25, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.