Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERNATIONAL ARTISTS IALP19C |
| EAN | 5060767444085 |
| Release Date | March 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 323 × 328 × 6 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,176
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 13 of the Best of the 13th Floor Elevators |
|---|---|
| Sanatci | 13th Floor Elevators |
| Cikis tarihi | 2023-04-14 |
| EAN/UPC | 5060767444085 |
| Label | Charly |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 1 |
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERNATIONAL ARTISTS IALP19C |
| EAN | 5060767444085 |
| Release Date | March 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 323 × 328 × 6 mm · 324 g |
| Weight | 324 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.