Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RLPK7648761.1 |
| EAN | 0781676487615 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dream Squasher |
|---|---|
| Sanatci | 16 |
| Cikis tarihi | 2024-04-26 |
| EAN/UPC | 0781676487615 |
| Label | Relapse |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Sludge Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RELAPSE RLPK7648761.1 |
| EAN | 0781676487615 |
| Release Date | April 26, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.