Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HEAVY PSYCH SOUNDS 745860738006 |
| EAN | 0745860738006 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,347
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Doom Sessions - Vol.3 |
|---|---|
| Sanatci | Sixteen |
| Cikis tarihi | 2021-02-26 |
| EAN/UPC | 0745860738006 |
| Label | Heavy Psych Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Doom Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HEAVY PSYCH SOUNDS 745860738006 |
| EAN | 0745860738006 |
| Release Date | February 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.