Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | HEAVY PSYCH SOUNDS 647697340738 |
| EAN | 0647697340738 |
| Release Date | April 16, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,347
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | From the Graveyard |
|---|---|
| Sanatci | Seventeen82 |
| Cikis tarihi | 2021-03-26 |
| EAN/UPC | 0647697340738 |
| Label | Heavy Psych Sounds |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Psychedelic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | HEAVY PSYCH SOUNDS 647697340738 |
| EAN | 0647697340738 |
| Release Date | April 16, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 216 g |
| Weight | 216 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.