Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0118 |
| EAN | 0616892264248 |
| Release Date | April 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,487
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Black Diamond Pearl |
|---|---|
| Sanatci | Nineteen Thirtynine Ensemble |
| Cikis tarihi | 2015-04-28 |
| EAN/UPC | 0616892264248 |
| Label | Jealous Butcher |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0118 |
| EAN | 0616892264248 |
| Release Date | April 28, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.