Ek Bilgi
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0166 |
|---|---|
| EAN | 0616892579342 |
| Release Date | August 17, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,395
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | New Cinema |
|---|---|
| Sanatci | Nineteen Thirtynine Ensemble |
| Cikis tarihi | 2018-08-17 |
| EAN/UPC | 0616892579342 |
| Label | Jealous Butcher |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | JEALOUS BUTCHER RECORDS LPJBR0166 |
|---|---|
| EAN | 0616892579342 |
| Release Date | August 17, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.