Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPYDERPOP RECORDS BGSI1501.1 |
| EAN | 0012436841973 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 328 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,511
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Back To California |
|---|---|
| Sanatci | 20/20 |
| Cikis tarihi | 2025-02-14 |
| EAN/UPC | 0012436841973 |
| Label | Spyderpop Records |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Power Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPYDERPOP RECORDS BGSI1501.1 |
| EAN | 0012436841973 |
| Release Date | February 14, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 328 × 4 mm · 261 g |
| Weight | 261 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.